ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ
 

Ενημερωτικό υλικό, θέματα και λύσεις δοκιμίων για τις Ολυμπιάδες Χημείας, Γυμνασίου και Λυκείου

Αποτελέσματα Παγκύπριας Ολυμπιάδας Χημείας

Added: 2014-06-04 14:01:05
 
  1. Χρυσό Παπακωσταντίνου Ιωάννα Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  2. Χρυσό Πέτρου Μαρία Γυμνάσιο Αγίου Στυλιανού Λευκωσίας
  3. Χρυσό Χριστοφή Ευθύμιος Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  4. Χρυσό Ηλία Ευγενία Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  5. Χρυσό Θεοχάρους Μαρία Τσίρειο Γυμνάσιο Λεμεσός
  6. Χρυσό Καραδήμος Αθανάσιος Γυμνάσιο Παραλιμνίου
  7. Χρυσό Λάμπρου Νικολέττα Γεωργία Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  8. Χρυσό Πιερή Μαρία Γυμνάσιο Κωνσταντινουπόλεως Λευκωσίας
  9. Χρυσό Χαραλάμπους Ζήνα Γυμνάσιο Αγίου Στυλιανού Λευκωσίας
  10. Χρυσό Χριστοδούλου Μιχάλης Περιφερειακό Γυμνάσιο Κιτίου
  11. Αργυρό Ανδρέου Σοφιανός Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  12. Αργυρό Ηλία Άντρεα Γυμνάσιο Αγλαντζιάς Λευκωσίας
  13. Αργυρό Ιμπραχήμ Λαϊάλη Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  14. Αργυρό Ιμπραχήμ Χάλουα Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  15. Αργυρό Κοντοπύργου Δήμητρα Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  16. Αργυρό Κόσσυβα Χρυσταλλένη Νικολαΐδειο Γυμνάσιο Πάφου
  17. Αργυρό Νικολάου Αντρέας Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  18. Αργυρό Παπασάββας Ανδρέας Γυμνάσιο Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Πλατύ Λευκωσίας
  19. Αργυρό Σάμμουτος Χρίστος Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  20. Αργυρό Τσιουρούτης Στέλιος Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  21. Χάλκινο Αντωνίου Φειδίας Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  22. Χάλκινο Αντωνιάδης Ερρίκος Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  23. Χάλκινο Καλλινίκου Νικόλας Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  24. Χάλκινο Κλεάνθους Παρασκευάς Γυμνάσιο Ανθουπόλεως Λευκωσίας
  25. Χάλκινο Κουλουμής Γιώργος Γυμνάσιο Δροσιάς Λάρνακας
  26. Χάλκινο Κτίστης Παναγιώτης Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  27. Χάλκινο Νικολάου Δέσποινα Νικολαΐδειο Γυμνάσιο Πάφου
  28. Χάλκινο Παβλόβσκι Ντένιελ Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  29. Χάλκινο Παπαχριστοφόρου Κωνσταντίνος Περιφερειακό Γυμνάσιο Ακακίου
  30. Χάλκινο Σωφρονίου Μαρία Τσίρειο Γυμνάσιο Λεμεσός
  31. Χάλκινο Τίκκης Δημήτρης Περιφερειακό Γυμνάσιο Ακακίου
  32. Χάλκινο Χατζηκωνσταντής Λούκας Γυμνάσιο Παραλιμνίου
  33. Έπαινος Τσιοπανή Νικολέττα Γυμνάσιο Αγλαντζιάς Λευκωσίας
  34. Έπαινος Λαμπριανού Παναγιώτης Λανίτειο Γυμνάσιο Λεμεσού
  35. Έπαινος Αβραάμ Χρήστος Περιφερειακό Γυμνάσιο Ακακίου
  36. Έπαινος Βαφειάδης Αυξέντης Γυμνάσιο Καθολικής Λεμεσού
  37. Έπαινος Λεοντή Σταυριανή Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  38. Έπαινος Μιλτιάδης Αντρέας Β΄ Περιφερειακό Γυμνάσιο Λευκωσίας
  39. Έπαινος Μισαηλίδου Σοφία Γυμνάσιο Δροσιάς Λάρνακας
  40. Έπαινος Νικηφόρου Παναγιώτα Γυμνάσιο Ανθουπόλεως Λευκωσίας
  41. Έπαινος Παντέλας Παντελής Λανίτειο Γυμνάσιο Λεμεσού
  42. Έπαινος Χαραλάμπους Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Σταυρού Λευκωσίας
  43. Έπαινος Χατζηστυλλής Χρίστος Γυμνάσιο Αγίου Στυλιανού Λευκωσίας
  44. Έπαινος Θεοδούλου Βίλμα Νάταλυ Γυμνάσιο Παραλιμνίου
  45. Έπαινος Τερζελάκη Χίπα Γυμνάσιο Παλουριώτισσας Λευκωσίας
  46. Έπαινος Αρτυματά Παναγιώτα Γυμνάσιο Παραλιμνίου
  47. Έπαινος Κορέλλης Οδυσσέας Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου Λευκωσίας
  48. Έπαινος Κυριάκου Ειρήνη Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου Λευκωσίας
  49. Έπαινος Κωνσταντίνου Γιώργος Γυμνάσιο Δροσιάς Λάρνακας
  50. Έπαινος Λοή Ραφαέλα Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου Λευκωσίας
  51. Έπαινος Νικολάου Σωτηρούλα Περιφερειακό Γυμνάσιο Ακακίου
  52. Έπαινος Περατικού Λουκία Γυμνάσιο Αθηένου
  53. Έπαινος Πηλαβά Μαρία Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου Λευκωσίας
  54. Έπαινος Στεφάνου Νεφέλη Γυμνάσιο Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Πλατύ Λευκωσίας
  55. Έπαινος Ταφανίδης Αλέξανδρος Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  56. Έπαινος Χατζηλεωνίδας Ανδρέας Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  57. Έπαινος Χατζησάββας Ανδρέας Γυμνάσιο Αποστόλου Παύλου Πάφου
  58. Έπαινος Χριστοφή Γεννάδιος Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  59. Έπαινος Καλογήρου Ειρήνη Περιφερειακό Γυμνάσιο Πέρα Χωρίου-Νήσου
  60. Έπαινος Κουτσόφτας Μιχάλης Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  61. Έπαινος Ξυδάς Χαράλαμπος Γυμνάσιο Αγίου Βασιλείου Λευκωσίας
  62. Έπαινος Νικολάου Ευτυχία Γυμνάσιο Λατσιών Λευκωσίας
  63. Έπαινος Αλ Χατέρ Σάρα Γυμνάσιο Φανερωμένης Λάρνακας
  64. Έπαινος Αντρέου Άννα Γυμνάσιο Πετράκη Κυπριανού Λάρνακας
  65. Έπαινος Ευσταθίου Κύπρος Β΄ Περιφερειακό Γυμνάσιο Λευκωσίας
  66. Έπαινος Θεοδώρου Ζωή Γυμνάσιο Αγλαντζιάς Λευκωσίας
  67. Έπαινος Ιμπραχήμ Τέημα Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου
  68. Έπαινος Ιωάννου Ελένη Γυμνάσιο Δροσιάς Λάρνακας
  69. Έπαινος Μαυρίδης Δημοσθένης Τσίρειο Γυμνάσιο Λεμεσός
  70. Έπαινος Παναγιώτου Δέσποινα Γυμνάσιο Αγλαντζιάς Λευκωσίας
  71. Έπαινος Παπαδοπούλου Μαρία Ελένη Γυμνάσιο Αγλαντζιάς Λευκωσίας
  72. Έπαινος Παρασκευοπούλου Έλλη Γυμνάσιο Λατσιών Λευκωσίας
  73. Έπαινος Πρωτοπαπάς Ανδρέας Γυμνάσιο Έγκωμης Λευκωσίας
  74. Έπαινος Σόλου Αντρέας Β΄ Περιφερειακό Γυμνάσιο Λευκωσίας
  75. Έπαινος Σωτηρίου Χρίστος Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  76. Έπαινος Τσίγκη Ελένη Περιφερειακό Γυμνάσιο Ακακίου
  77. Έπαινος Φωτίου Κυριάκος Τσίρειο Γυμνάσιο Λεμεσός
  78. Έπαινος Χατζηθεκλή Κυριακή Αμερικάνικη Ακαδημία Λάρνακας
  79. Έπαινος Γεωργίου Γεωργία Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής Γεροσκήπου
  80. Έπαινος Καυκαλιά Τσιάν Γυμνάσιο Λινόπετρας Λεμεσού
  81. Έπαινος Λυθραγκωμίτη Αντρούλλα Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  82. Έπαινος Λουκά Ερατώ Γυμνάσιο Καλογερόπουλου Λεμεσού
  83. Έπαινος Σιάηλα Δέσποινα Γυμνάσιο Βεργίνας Λάρνακας
  84. Έπαινος Χρίστου Ιωάννα Γυμνάσιο Ειρήνης και Ελευθερίας Αμμοχώστου
ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
© Copyright 2013 Chemistry
Designed & Powered By eVenzia Technologies